SZYCIE PODUSZEK

Jedną z naszych propozycji jest szycie poduszek na zamówienie. Wyróżnia nas stosowanie nowoczesnych technik oraz dbałość o szczegóły. W efekcie klient otrzymuje wysokogatunkowy przedmiot. Każdy z nich cechują estetyczne zszycia oraz wykorzystanie bezpiecznych materiałów. Wysoka jakość wykonania idzie w parze z interesującym wzornictwem, które tworzymy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i pomysłami klienta.
W naszej autorskiej pracowni w Warszawie powstają nietuzinkowe projekty skierowane do wszystkich zwolenników nowoczesnych form ale i sprawdzonej klasyki. W krótkim czasie tworzymy dekoracyjne poduszki zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Zastosowane do szycia poduszek tkaniny są wytrzymałe oraz wygodne, a wypełnienia dopasowane do potrzeb użytkowników, dzięki czemu poduszkę można ułożyć na sofie czy fotelu. Mogą być miękkie i puszyste lub zupełnie płaskie. Rezultat zależy od Państwa preferencji, które zawsze staramy się spełniać na najwyższym poziomie.
Pomagamy wybrać najbardziej odpowiedni kształt oraz rodzaj materiału pasujący do stylistyki konkretnego wnętrza. Gładkie fasony sprawdzą się właściwie w każdym pomieszczeniu — od salonu, aż po siedzisko w jadalni. Natomiast te bardziej fantazyjne wniosą sporą odmianę do spokojnego wnętrza. Każda z nich przemieni przestrzeń w przytulną strefę relaksu lub wręcz przeciwnie – nada ostrego charakteru. Serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, zaczerpnięcia inspiracji i ustalenia szczegółów dotyczących wymarzonego modelu.
KONTAKT

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności

Facebook
Facebook
Instagram