szycie poduszek

Jedną z naszych propozycji jest szycie poduszek na zamówienie. Wyróżnia nas stosowanie nowoczesnych technik oraz dbałość o szczegóły. W efekcie klient otrzymuje wysokogatunkowy przedmiot. Każdy z nich cechują estetyczne zszycia oraz wykorzystanie bezpiecznych materiałów. Wysoka jakość wykonania idzie w parze z interesującym wzornictwem, które tworzymy zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i pomysłami klienta.

W naszej autorskiej pracowni w Warszawie powstają nietuzinkowe projekty skierowane do wszystkich zwolenników nowoczesnych form ale i sprawdzonej klasyki. W krótkim czasie tworzymy dekoracyjne poduszki zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Zastosowane do szycia poduszek tkaniny są wytrzymałe oraz wygodne, a wypełnienia dopasowane do potrzeb użytkowników, dzięki czemu poduszkę można ułożyć na sofie czy fotelu. Mogą być miękkie i puszyste lub zupełnie płaskie. Rezultat zależy od Państwa preferencji, które zawsze staramy się spełniać na najwyższym poziomie.

zamów poduszki na wymiar w warszawie

Pomagamy wybrać najbardziej odpowiedni kształt oraz rodzaj materiału pasujący do stylistyki konkretnego wnętrza. Gładkie fasony sprawdzą się właściwie w każdym pomieszczeniu — od salonu, aż po siedzisko w jadalni. Natomiast te bardziej fantazyjne wniosą sporą odmianę do spokojnego wnętrza. Każda z nich przemieni przestrzeń w przytulną strefę relaksu lub wręcz przeciwnie – nada ostrego charakteru. Serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, zaczerpnięcia inspiracji i ustalenia szczegółów dotyczących wymarzonego modelu.

KONTAKT

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności

    Instagram