Szycie obrusów

Wyjątkowy obrus - połączenie elegancji

Obrus to element dekoracyjny używany zarówno na co dzień, jak i podczas wielu ważnych uroczystości. Niezależnie od sytuacji dodatek ten dodaje zastawionemu stołowi elegancji i klasy, a także odgrywa praktyczną rolę, chroniąc go przed zniszczeniem. Warunkiem nienagannie prezentującego się obrusu jest jego idealne dopasowanie, dlatego wiele osób decyduje się na skorzystanie z oferty szycia obrusów na zamówienie.

profesjonalne szycie obrusów w warszawie i okolicy

Oferujemy szycie obrusów idealnie dobranych do stołu pod względem kształtu oraz rozmiaru. Indywidualnie wyprodukowane przez nas tekstylia sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Ponadto świetnie zaprezentują się podczas rozmaitych okazji, takich jak: wystawne bankiety, święta, wesela czy uroczyste spotkania firmowe.

Produkty wykonane przez naszą firmę przeznaczone są dla osób, które cenią sobie nietuzinkowe dodatki doskonałej jakości. Proponujemy ciekawe wzory tkanin z wieloma wariantami wykończenia, zwracając jednocześnie szczególną uwagę na wymagania naszych klientów. Wszystkie obrusy szyte są z najwyższą starannością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, posiadające między innymi właściwości plamoodporne.

Jeżeli poszukują Państwo firmy zajmującej się szyciem obrusów na zamówienie w Warszawie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, nasi pracownicy służą pomocą.
Szyjemy także pokrowce na krzesła, zarówno standardowe, bankietowe, jak i te o niespotykanych kształtach. Na podstawie przekazanego nam mebla wykonujemy indywidualny projekt – pokrowca elastycznego lub eleganckiej “sukienki” z tkaniny plamoodpornej.
KONTAKT

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności

    Instagram