Szycie firan

Elegancka aranżacja okna z modnymi tkaninami

Aranżacja okien ma duże znaczenie dla wnętrza. Firany nie tylko chronią prywatność domowników przed oczami sąsiadów, tłumią hałasy i osłaniają przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale również dodają wnętrzom ciepła oraz sprawiają, że te zyskują niepowtarzalny charakter. Aby dekoracja okna ładnie współgrała z pozostałymi elementami wystroju pomieszczenia, warto zdecydować się na szycie firan na zamówienie, by dopasować tekstylne dodatki do wyglądu mieszkania, domu czy biura, a także do potrzeb użytkowników. Sięgając po tę usługę, zyskuje się możliwość wyboru koloru, przejrzystości i faktury tkaniny oraz idealnego dopasowania długości i szerokości firanek do okien lub drzwi balkonowych. Catalaya Design oferuje profesjonalne doradztwo i szycie firan zgodnie z preferencjami odbiorców. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, obiektami komercyjnymi, deweloperami oraz studiami architektonicznymi. Szyjemy dekoracje okienne do wszystkich pomieszczeń wskazanych przez klientów.

firany i zasłony szyte na miarę w warszawie i okolicach

Zadowolenie obsługiwanych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego wsłuchujemy się w potrzeby zleceniodawców i staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Dysponujemy szerokim wachlarzem tkanin dekoracyjnych oraz akcesoriów niezbędnych do montowania firan, w tym nowoczesnych systemów szyn sufitowych, rolet bądź żaluzji. Funkcjonalne zaplecze produkcyjne, dobry sprzęt oraz doświadczone krawcowe pozwalają nam świadczyć usługi według najwyższych standardów.

Zamawiając firany w Catalaya Design, nasi klienci mogą liczyć na precyzję wykonania, dbałość o najdrobniejsze detale oraz kompleksową obsługę. Wykonane dekoracje montujemy w mieszkaniu lub innym miejscu wskazanym przez zleceniodawcę. Siedzibą naszej firmy jest Warszawa, jednak usługi szycia firan, zasłon i dekoracji z tkanin realizujemy również na terenie województwa mazowieckiego oraz okolic. Zapewniamy krótkie terminy realizacji usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do współpracy z Catalaya Design.

KONTAKT

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności

    Instagram