rolety rzymskie

Rolety rzymskie pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznie urządzonych wnętrz. Zawdzięczają to swojej wyjątkowej konstrukcji, która dodatkowo jest niezwykle funkcjonalna. Prosta forma utrudnia osadzanie się kurzu, a tym samym zdecydowanie ułatwia pielęgnację. W naszej pracowni dbamy o wygodę klientów, ale równie ważna jest dla nas wartość dekoracyjna realizowanych projektów. Zajmujemy się szyciem rolet rzymskich dopasowanych do preferencji użytkowników oraz stylistyki wnętrza. Mamy duże doświadczenie, a także na bieżąco śledzimy trendy, dlatego bez trudu doradzimy w kwestii wyboru kroju czy materiału.

wysokiej jakości rolety rzymskie w warszawie

Zajmujemy się szyciem zasłon zróżnicowanych pod względem fasonów i odcieni. Proponujemy modele o nieskomplikowanych formach, jak również bardziej finezyjne rozwiązania. Wszystkie są niezwykle wytrzymałe i łatwe w użytkowaniu. Jasne rolety rzymskie z bardziej zwiewnych materiałów dodadzą lekkości całej aranżacji, a te ciemniejsze pomogą stworzyć nastrojową atmosferę. Rolety mogą pełnić funkcję skutecznej zasłony, ograniczając dostęp nadmiaru światła i zapewniając prywatność, ale sprawdzą się też jako nietypowa, cienka firanka, na przykład w kuchennym oknie.

W naszej pracowni w Warszawie przykładamy dużą wagę do starannego wykonania, wysokiej klasy tkanin oraz nowoczesnych technik szycia. Dzięki temu otrzymują Państwo solidnie wykończone przedmioty, służące przez długi czas. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i zadbania o oprawę okien, które są jednym z najbardziej charakterystycznych punktów domu.

Zobacz także nasze rolety plisy.

KONTAKT

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności

    Instagram