rolety plisy

Wybór przesłony okiennej, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale również elegancka i pasująca do aranżacji wnętrza, często nastręcza licznych problemów. Dotyczy to zwłaszcza okien o nietypowych kształtach, do których trudno dopasować odpowiedni i łatwy w montażu rodzaj dekoracji. W takich przypadkach polecamy znajdujące się w naszej ofercie rolety plisy, które są najbardziej wszechstronną i praktyczną metodą przesłaniania okien różnego typu. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że z łatwością można je dopasować do każdego kształtu ramy okiennej, a po zamontowaniu nie ograniczają zakresu otwierania skrzydła okiennego. Ponadto plisy dają się dowolnie przesuwać, co umożliwia zasłonięcie wybranego fragmentu szyby. Szeroki wybór tkanin, z których powstają, gwarantuje natomiast nieograniczone możliwości aranżacyjne.

przygotowane na zamówienie rolety plisy w warszawie

Rolety plisy zamówione w naszej firmie wykonane są najwyższej jakości materiałów o różnych wzorach, kolorach i fakturach. Z przyjemnością doradzimy Państwu wybór tkaniny, która będzie harmonizowała z wystrojem wnętrza i zapewni swobodną regulację dostępu światła do pomieszczenia. Zapewnimy również profesjonalny montaż naszych produktów oraz realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń.

W naszej pracy łączymy zamiłowanie do piękna z profesjonalną dbałością o praktyczną stronę dekoracji okiennej. Działamy nie tylko na terenie miasta Warszawa, ale również w całym województwie mazowieckim, świadcząc usługi w domach prywatnych, hotelach, instytucjach użyteczności publicznej czy zakładach pracy. Każdy nasz projekt realizowany jest z niezwykłą precyzją, aby klient otrzymał produkt doskonały.

Zobacz także nasze rolety rzymskie.

KONTAKT

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności

    Instagram