Zapraszamy osoby z pasją do dekorowania wnętrz i sympatią do ludzi

Do naszego zespołu zatrudnimy dekoratorów.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • zapewnienie profesjonalnej usługi, zgodnej ze standardami obsługi konsumentów w lokalizacjach naszych klientów (mieszkania domy, lokale),
    • doradztwo produktowe, analiza potrzeb klientów oraz wsparcie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań,
    • tworzenie aranżacji oraz sporządzanie kosztorysów,
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • interesującą i odpowiedzialną pracę z ludźmi
    • bogatą ofertę produktów i usług
    • wsparcie profesjonalistów w swojej dziedzinie
    • szeroki zakres zadań i kompetencji
    • ciągłe podnoszenie kwalifikacji i wiedzy z zakresu dostępnych na rynku produktów do dekoracji okien i wnętrz

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego oraz łatwości w przyswajaniu nowej wiedzy
    • doświadczenia w sprzedaży
    • mile widziana znajomość produktów związanych z dekoracjami okiennymi
    • otwartości na Klienta
    • zdolności interpersonalnych, negocjacyjnych i prezentacyjnych
    • łatwości w nawiązywaniu i budowaniu relacji z Klientami
    • samodzielności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy
    • umiejętności obsługi komputera (MS Office, Internet)
    • umiejętności manualne potrzebne do upinania dekoracji okiennych na montażach u klientów
    • umiejętności pracy w zespole
    • gotowości do pracy w weekendy
    • prawa jazdy kategorii B – warunek konieczny

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zatrudnimy doświadczone krawcowe do szycia dekoracji wnętrz takich jak:

  • firany
  • zasłony
  • rolety rzymskie
  • dekoracje na mikrofleksach
  • narzuty
  • pokrowce
  • proste tapicerki

Wymagamy sprawności w szyciu i tworzeniu form. Mniej doświadczone Panie możemy doszkolić.
Zapewniamy w pełni wyposażoną pracownię, maszyny przemysłowe, duże stoły i inny potrzebny sprzęt.

Prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

KONTAKT

Nasz zespół składa się z pasjonatów uwielbiających szycie i pracę z ludźmi. Największą satysfakcję sprawia nam radość, jaka maluje się na twarzy klienta, którego wnętrza ozdobiliśmy. To jest dla nas potężną motywacją do dalszego działania i podnoszenia jakości świadczonych usług.

Catalaya Design
ul. Igańska 34
04-083 Warszawa

tel.: 502 390 186
e-mail: kontakt@catalaya.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności