Sylwia Piętka

Nazywam się Sylwia Piętka i witam Państwa na stronie mojego studia dekoracji Catalaya Design. 
Marka Catalaya powstała w 2012 roku, kiedy postanowiłam rzucić marketing, korporację i kupiłam maszynę do szycia... Od samego początku zdecydowanie bliższe były mi dekoracje wnętrz a nie inne formy szycia. Naturalnie wyszło, że połączyłam tą pasję z biznesem. Najpierw projekty dla bliskich, potem polecenia kolejnych klientów i od 2015 roku współpraca z Castoramą, a także własne studio i pracownia szycia. 
Uwielbiam spotkania z klientami i tą początkową niepewność jaką mają przed wyborem dekoracji, czy charakteru jakie ma mieć ich wnętrze... Jednak po wszystkich ustaleniach, realizacji i montażu, te emocje i radość jaka maluje się na twarzy inwestorów jest dla mnie największą nagrodą za trud włożony w najlepsze zaspokojenie potrzeb i oczekiwań. Nieustannie śledzę trendy, nowości w branży i podnoszę swoje dekoratorskie umiejętności oraz kompetencje, aby jak najtrafniej spełniać marzenia o pięknych wnętrzach...

Catalaya Design to gwarancja wnętrza spełniającego marzenia klienta.

Zespół Catalaya Design to wykwalifikowane osoby z ogromną pasją i zamiłowaniem do wystroju wnętrz.

Na bieżąco śledzimy trendy z branży aranżacji wnętrz oraz technologii home decor. Jesteśmy w stanie doradzić nowoczesne i wygodne rozwiązania dopasowane do każdego wnętrza. Pracujemy na profesjonalnych maszynach do szycia, jednak to umiejętności naszych krawcowych pozwalają na realizacje zleceń o najwyższej jakości wykonania.

Zapewniamy:

  • profesjonalne doradztwo i obsługę;
  • szeroki asortyment;
  • krótki termin realizacji zleceń.

KONTAKT

Nasz zespół składa się z pasjonatów uwielbiających szycie i pracę z ludźmi. Największą satysfakcję sprawia nam radość, jaka maluje się na twarzy klienta, którego wnętrza ozdobiliśmy. To jest dla nas potężną motywacją do dalszego działania i podnoszenia jakości świadczonych usług.

Catalaya Design
ul. Igańska 34 
04-083 Warszawa

tel.: 502 390 186
e-mail: kontakt@catalaya.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności

    Instagram