Galeria naszych realizacji – Catalaya Design

Zastanawiacie się Państwo, czy wybrać firmę Catalaya Design do aranżacji pomieszczeń? Zapraszamy zatem do zobaczenia efektów naszej pracy! Dostępna na stronie galeria projektów z pewnością przekona Państwa, ze warto z nami współpracować!

Wytrwale pracujemy na dobrą markę i renomę w branży Z całym zespołem dbamy o to, aby nasze realizacje spełniały wszelkie potrzeby Klienta. Od podstaw wymyślamy, projektujemy i tworzymy skrojone na miarę dekoracje wnętrz. Materiały dobieramy do stylu pomieszczeń nad jakimi w danym momencie pracujemy. Mając na uwadze zadowolenie i pełną satysfakcję Klienta doradzamy w kwestiach kolorystyki i wzorów tkanin, tak aby wykonane przez nas dekoracje wnętrz były jak najbliższe Państwa wyobrażeniom. W galerii prezentujemy każdy typ realizowanych aranżacji okiennych. Oferujemy szycie firan, zasłon czy rolet pod indywidualne zamówienie, sprzedaż gotowych produktów oraz ich montaż na terenie całej Warszawy!

Nowość w naszej ofercie! Meble, akcesoria i dekoracje z betonu architektonicznego, szkło i lustra

Firany i zasłony

Rolety rzymskie

Tkaniny dekoracyjne

Karnisze, szyny, mechanizmy

Rolety, plis, rolety dzień noc, wertikale

Poduszki, narzuty, siedziska

Obrusy i inne elementy wystroju stołu.

ROLETY RZYMSKIE
ZASŁONY
FIRANY
KARNISZE i SZYNY
ŻALUZJE
PLISY
MONTAŻ I SERWIS
PRANIE I CZYSZCZENIE

Nasze realizacje

KONTAKT

Nasz zespół składa się z pasjonatów uwielbiających szycie i pracę z ludźmi. Największą satysfakcję sprawia nam radość, jaka maluje się na twarzy klienta, którego wnętrza ozdobiliśmy. To jest dla nas potężną motywacją do dalszego działania i podnoszenia jakości świadczonych usług.

Catalaya Design

ul. Igańska 34
04-083 Warszawa

tel.: 502 390 186
e-mail: kontakt@catalaya.pl

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności

    Instagram