dekoracje okienne

Tkanina to element dekoracyjny odgrywający niebagatelną rolę w aranżacji wnętrz. Bogactwo kolorów, faktur i wzorów daje nieograniczone możliwości wzbogacenia rozmaitych pomieszczeń i stworzenia w nich niepowtarzalnego klimatu.

Firmę Catalaya Design, mieszczącą się w Warszawie, tworzą ludzie, którzy są pasjonatami pięknych wnętrz, którzy z pomocą kolorowych materiałów potrafią wyczarować niesamowite efekty. Naszą specjalność stanowią różnego rodzaju dekoracje okienne, nierzadko sprawiające problem właścicielom domów czy biur. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu potrafimy zrobić efektowną i funkcjonalną oprawę okna oraz wystrój całego wnętrza. Oferujemy Państwu szyte na miarę rolety rzymskie, zasłony, firany, dobieramy odpowiednie plisy oraz bardzo szeroki asortyment różnorodnych tkanin, z których można uszyć atrakcyjne dekoracje okienne. Zapewniamy również montaż wyrobów i pomoc w wyborze takich akcesoriów jak karnisze czy szyny sufitowe.

szycie dekoracji okiennych w warszawie

Każde wnętrze jest dla nas wyzwaniem i traktujemy je indywidualnie, starając się wybrać dodatki, które podkreślą jego charakter oraz gust właścicieli. Skupiamy się głównie na oknach, jednak wraz z rozwojem firmy poszerzamy naszą ofertę o inne dekoracje wnętrz, wśród których znajdą Państwo artystyczne wyroby ze szkła, betonu, a także meble i lustra. Korzystając z naszych zasobów i umiejętności, jesteśmy w stanie stworzyć spójną oraz oryginalną aranżację pomieszczenia z uwzględnieniem aktualnych trendów obecnych w świecie designu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
KONTAKT

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności

    Instagram