czyszczenie i pranie dekoracji okiennych

Na wygląd pomieszczenia wpływa wiele czynników. Oprócz wyposażenia warto zwrócić uwagę na ozdoby okienne, które nadają wnętrzu wyjątkowy urok. Świadczymy kompleksowe usługi – zajmujemy się m.in. praniem zasłon, rolet oraz firan. Zdajemy sobie sprawę, że każda z tkanin wymaga innego sposobu konserwacji. Szczególną uwagę zwracamy na delikatne materiały, takie jak jedwab, aksamit czy wełna. Odpowiednia pielęgnacja przekłada się na długotrwałe użytkowanie, a także na estetykę.

usługi dla firm oraz klientów indywidualnych

Współpracujemy z przedstawicielami obiektów komercyjnych, instytucji publicznych, a także z osobami prywatnymi. Realizowaliśmy zlecenia dla czołowych marek. Wyróżnia nas rzetelne podejście i terminowość, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku firm. Bardzo dobrze radzimy sobie nie tylko z czyszczeniem rolet z kurzu, ale również z usuwaniem uporczywych plam. Sprawiamy, że dekoracje do okien wyglądają tak, jakby dopiero zostały zakupione.

pranie firan, zasłon, rolet to nasza specjalność

Na rynku tekstylnym działamy od wielu lat. Znamy sposoby na pielęgnację różnych typów tkanin. Wykorzystujemy środki renomowanych producentów, które charakteryzują się wysoką skutecznością oraz delikatnością. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, klienci zyskują pewność, że dostarczone artykuły będą nieskazitelnie czyste i nieuszkodzone. Zlecenie naszej firmie prania rolet rzymskich lub firan stanowi doskonałą inwestycję. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury wpływające na jakość wykonywanych zadań.

jesteś z warszawy lub okolic? powierz nam pranie rolet lub zasłon

Klienci doceniają nas za bardzo dobrą obsługę. Zapewniamy fachowe doradztwo. Tłumaczymy, jak na co dzień dbać o wygląd tkanin. Wyjaśniamy, kiedy najlepiej oddać produkty do czyszczenia. Warszawa to bardzo ruchliwe miasto, co sprawia, że osłony okienne szybciej ulegają zabrudzeniom (zwłaszcza w obiektach zlokalizowanych przy głównych ulicach). Żeby utrzymać materiały w dobrym stanie, należy zadbać o ich regularną pielęgnację. Chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

kompleksowa obsługa

Nasza usługa czyszczenia i prania tkanin obejmuje demontaż, pranie, potrzebny serwis, a także ponowne zawieszenie i upięcie dekoracji.

KONTAKT

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z Polityką Prywatności

    Instagram